sierpień6

Kalendarze książkowe

dodano: 6 sierpnia 2017 przez maj-zat


 

Witam ponownie! Dzisiaj postaram się zaprezentować Wam zupełnie inne kalendarze, a mianowicie kalendarze książkowe. Kalendarze te bezapelacyjnie mogę uznać za moje ulubione, a w szczególności po tym jak odwiedziłam stronę www.studiokalendarzy.pl/kalendarze-reklamowe/ksiazkowe, na której przynajmniej kilka modeli tak "wpadło mi w oko", że nie mogłam wprost się od nich oderwać.

W kalendarzach ksiązkowych bardzo podoba mi się, że mogę w łatwy i przejrzysty sposób zorganizować sobie wszystkie czekające mnie wydarzenia, zanotować wszystko to co mnie interesuje w danym okresie, jak i to, że wszystko to mam w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że duża cześć z Was chętnie korzysta z kalendarzy, które macie w swoich smartfonach, ale ja jakoś nie umiem się przekonać do opierania całego swojego życia na jednym urządzeniu ;)

Kalendarze książkowe są dla mnie bardzo urzekające, co wspomniałam już we wstępnie tego wpisu. Najbardziej chwytaja mnie za serce okładki takiech kalendarzy, które mają nie tylko wspaniałe kolory, ale również powstają z bardzo efektownych materiałów.

Zauważyłam, że jak tylko spodoba mi się jakiś konkretny kalendarz, to zaraz przypomina mi się jakaś torebka, czy też portfelik, które zostały wykonane z podobnych materiałów co kalendarze. Użycie w produkcji kalendarzy książkowych takich materiałów jakie stosowane sa w produktach galanterii skórzanej utwierdza mnie w przekonaniu, że producenci kalendarzy podchodzą do tematu bardzo serio, no i oczywiście, że kalendarze są eleganckim gadżecikiem, który cieszy oko :)

Moim zdaniem kalendarze książkowe to ciekawy sposób na wyrażenie siebie, no i okazja na posiadanie czegoś co jest w 100% wyjątkowe. Skoro wykończenie kalendarzy przypomina wykończenie najbardziej eleganckich dodatków, które nosimy ze sobą, to chyba się nie mylę...

Odbiegając trochę od samego wyglądu kalendarzy, co jest istotne lecz chyba nie najbardziej, chciałabym poruszyć temat ich rozmiaru, a w zasadzie formatu. Kalendarze książkowe możecie kupić sobie w wielu opcjach formatowych, a samo ichkalendarium może być mniej lub bardziej obszerne. Moje ulubione kalendarze to te w formacie A5, gdzie kalendarium jest zaprojektowane tak, że po otwarciu kalendarza mam wgląd w zaplanowane wydarenia na cały tydzień. Nie jestem pewna jak one się nazywają, ale coś mi świta, ze określenie ich "tygodniowymi" będzie bardzo trafne.

Myślę, że jeśli poszukujecie intrygującego gadżetu, który zawsze może być w waszej torebce, to kalendarze książkowe bedą świetnym wyborem. Jeśli nie wierzycie, to sprawdźcie same na stronie, którą podałam we wstępie wpisu, a przekonacie się same!
Dodaj do: